Artikel

Annexum koopt nieuw te bouwen Jumbo in Maassluis

Het supermarktvastgoed is overgenomen van Jumbo Vastgoed

14 jan. 2026
Article Header Image

Annexum heeft voor een van haar supermarktfondsen de nieuwbouwontwikkeling van de Jumbo supermarkt in Maassluis gekocht van Jumbo Vastgoed. De nieuwe supermarkt aan de Anne de Vriesstraat heeft een oppervlakte van 1.700 vierkante meter en aannemer ABB verwacht het pand in het derde kwartaal van 2026 op te leveren.

Jumbo Vastgoed heeft de nieuwe winkel samen met ABB en Maasdelta ontwikkeld en is momenteel eigenaar van de in aanbouw zijnde winkel. Na de verhuizing van de supermarkt krijgt het huidige Jumbo-pand aan de Lange Boonestraat een andere bestemming.

Duurzaamheidsdoelstellingen

Michelle Eveleens, Senior Acquisiteur bij Jumbo Supermarkten Regio West: "We kijken uit naar de oplevering van deze nieuwe supermarkt. Door een relocatie en het bouwen van een nieuw pand heeft Jumbo Vastgoed haar positie in Maassluis sterk verbeterd. Het nieuwe pand voldoet aan onze duurzaamheidsdoelstellingen en biedt met 130 plaatsen bovendien ruime parkeergelegenheid.

Door haar omvang en locatie is het pand nog beter geschikt om de Jumbo-klanten van supermarktondernemer Djordy Dijkman in Maassluis optimaal te bedienen. Wij zijn blij met de nauwe samenwerking met Annexum, die ook nu weer zorgt voor verdere optimalisatie van onze portefeuille."

Toekomstbestendig pand

Eling Wissink, hoofd Assetmanagement Retail bij Annexum: "Graag dank ik alle betrokken partijen voor een fijne samenwerking. In het derde kwartaal van dit jaar volgt een succesvolle transitie van onze huurder naar een nieuw, toekomstbestendig pand."

Annexum werd in deze transactie bijgestaan door Van Doorne.

Over Annexum

Annexum is al 25 jaar een betrouwbare beheerder van vastgoedfondsen in Nederland, met een solide trackrecord, een belegd vermogen van ca. €1,3 miljard, en zo'n 4.000 particuliere beleggers. De Annexum-aanpak kenmerkt zich door zorgvuldigheid, transparantie en langetermijnvisie. Annexum gelooft sterk in partnerschap en samenwerking, waarbij de belangen en het vertrouwen van beleggers de basis zijn. Annexum Beheer B.V. staat geregistreerd bij de Autoriteit Financiële Markten (AFM). Annexum beheert zeven woningfondsen, twee hotels en acht supermarktfondsen met ruim 150 supermarkten.

Het laatste nieuws van Annexum direct in je mailbox?

Meld je aan en wees als eerste op de hoogte.

Meer nieuws